Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z wykonawcą konstrukcji stalowych – Remur-Rudniki

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i jej poszczególnymi działami. Wszystkie dane teleadresowe znajdują się poniżej. Można również napisać do nas wiadomość, korzystając z formularza na stronie. Postaramy się udzielić szczegółowej odpowiedzi na każde zadane pytanie.

„Remur Rudniki” Sp. z o.o.

Telefon  tel/fax sekretariat: 034 3201 206

Telefon  034 3294 510, 034 3294 511

Czas  pon - pią  7:00 - 17:00

Email  remur@remur-rudniki.pl

strona www  www.remur-rudniki.pl

Adres  ul. Mstowska 10 a, 42-240 Rudniki
         k/Czestochowy

 

Robotnik korzystający z telefonu

Prezes

Mirosław Magdziarz

Telefon tel: +48 34 320 12 06 wew 13
kom: 696 419 512
Mail mmagdziarz@remur-rudniki.pl

 

Dyrektor
ds. technicznych

Andrzej Biś

Telefon tel: +48 34 320 12 06 wew 14
kom: 692 465 040
Mail abis@remur-rudniki.pl

 

Dział
Finansowo-Księgowy

Członek zarządu - Elżbieta Franosik

Telefon +48 34 320 12 06
Mail efranosik@remur-rudniki.pl

 

Dział Konstrukcji

Kierownik - Krzysztof Dudek

Telefon tel: +48 34 320 12 06 wew 16
kom: 501 787 413
Mail kdudek@remur-rudniki.pl

 

Dział Remontowo-Budowlany

Kierownik - Tadeusz Sikora

Telefon tel: +48 34 329 45 10 wew 15
kom: +48 604 171 672
Mail tsikora@remur-rudniki.pl

 

Dział Remontowy-Działoszyn

Kierownik - Zdzisław Szewczyk

Telefon tel: +48 43 840 31 57
kom: +48 606 390 546
Mail zszewczyk@remur-rudniki.pl

 

Dział Zaopatrzenia

Specjalista - Jerzy Kozłowski

Telefon +48 34 329 45 10
kom: +48 600 065 240
Mail jkozlowski@remur-rudniki.pl

 

Dział Utrzymania Ruchu i Transportu

Kierownik - Zbigniew Chaduła

Telefon tel: +48 34 329 45 10
kom: +48 604 529 762
Mail zchadula@remur-rudniki.pl